منو

غرفه خود ساز(غرفه چوبی) چیست؟

در سال های اخیر با توجه به رقابت و حضور شرکت های مطرح در اصناف مختلف هر یک از شرکت ها توجه خاصی به نوع حضور در نمایشگاه و تبلیغات برای حضوری در خور شأنمجموعه خود دارند. یکی از راه های موثر برای حضوری پر رنگ ساخت غرفه با طرحی خاص می باشد و همین امر باعث گرایش اکثر شرکت های بزرگ به ساخت غرفه های چوبی با طرح های زیبا گردیده است. تفاوت این نوع غرفه سازی با غرفه سازی های نوع دیگر که در بالا توضیح داده شد در این است که در غرفه سازی چوبی با توجه به استفاده از نئوپان و ام دی اف (MDF) و بعضا آهن میتوان بدون محدودیت (البته در چارچوب قوانین نمایشگاه)از طرحها و رنگهای مختلف استفاده کرد طوری که طرح گویای زمینه و نوع فعالیت باشد.

برای این نوع غرفه سازی در ابتدا مشارکت کننده با یکی از شرکت های دارای گرید وارد مذاکره شده و فرم مربوط به غرفه سازی را تکمیل و به همراه پلان غرفه برای آن شرکت ارسال نماید.

مرحله بعدی ارائه طرح توسط شرکت غرفه ساز با توجه به اطلاعات مندرج در فرم می باشد.

در صورت تایید طرح و توافق طرفین ، قرارداد منعقد و پس از اخذ مجوز از ستاد مربوطه مراحل ساخت انجام می شود.

در این نوع غرفه سازی عمدتا تجهیزات مربوط به غرفه از قبیل مبل ، میز ، صندلی و غیره در طرح منظور و توسط شرکت غرفه ساز تامین می گردد.                                                                                      

  نکات مربوط به غرفه سازی

غرفه اسپیس فریم (Space Frame) چیست؟

غرفه سازی مدولار (پارتیشن) چیست؟

غرفه سازی ماکسیما چیست؟

غرفه خود ساز(غرفه چوبی) چیست؟

گرید غرفه سازی چیست؟  

تماس با ما

 • آدرس: Tehran
 • :تلفن
  +98 21 22186543
        +98 21 22186937
        +98 21 22186599
        +98 21 22186034
        +98 21 22186519
 • پست‌الکترونیک: info@nevissa.com
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…