منو

نکات مربوط به غرفه سازی

غرفه خودساز چیست؟

غرفه خودساز به غرفه ای گفته می شود که از سازه ای  به غیر از سازه استاندارد نمایشگاهی که برای غرفه های عمومی در نظر گرفته شده استفاده شود.

غرفه های استاندارد در تمامی نمایشگاه ها عمدتا از دو سازه مدولار ( پارتیشن ) و اسپیس فریم (Space Frame) ساخته می شود. در برخی از نمایشگاهها به طور خاص از سازه های ماکسیما نیز برای غرفه سازی استفاده می شود.

غرفه سازی در واقع مجموعه ای ازعملیات اجرایی و زیبا سازی فضایی اختصاص یافته است به نحوی که ایجاد هویت کرده و بهترین نمایش محصول (نام تجاری - یک محصول -  و حتی  یک تفکر ودانش) را ایجاد نماید.  

غرفه سازی نمایشگاه ابزار قدرتمندی است، زائیده برنامه ریزی دقیق شرکت کننده و ایده خلاق طراح که به منزله ویترینی است برای نمایش انواع فعالیتها و تکنیک های فروش. به کلامی دیگر،غرفه سازی نمایشگاه یک تصویر چند بعدی از پیام های بازاریابی و فروش است.

غرفه نمایشگاهی مجموعه ای از سازه های فیزیکی نیست بلکه واسطه بازاریابی یکپارچه ایست که از ویژگی های فیزیکی خود برای ایجاد فرصتهای فروش محصولات و خدمات استفاده میکند. غرفه تصویر روشنی از شرکت کننده است برای دامنه وسیعی از مخاطبان!

ماندگاری غرفه نمایشگاهی در اذهان بازدیدکنندگان به تنهایی معیاری با ارزش برای تعیین موفقیت غرفه نمایشگاهی است. در نتیجه بسیاری از شرکتها به دنبال افزودن تعداد بازدیدکنندگانی هستند که غرفه نمایشگاهی آنها را به خاطر بسپارند. تعداد بازدیدکنندگانی که غرفه نمایشگاهی را می بینند و بعد از نمایشگاه نام شرکت، محصولاتش یا هر دو را به خاطر می سپارند، ماندگاری در ذهن را اندازه گیری می کند.

ماندگاری در ذهن تا آنجا ارزشمند است که تاثیر غرفه نمایشگاهی را از دامنه نمایشگاه فراتر می برد. این امر به نوبه خود در تاثیر بر تصمیم گیری برای خرید کمک می کند و آگاهی از محصول و شرکت را در مدتی طولانی تر موجب می شود.

نکات مربوط به غرفه سازی  

غرفه اسپیس فریم (Space Frame) چیست؟

غرفه سازی مدولار (پارتیشن) چیست؟

غرفه سازی ماکسیما چیست؟

غرفه خود ساز(غرفه چوبی) چیست؟

گرید غرفه سازی چیست؟  

تماس با ما

 • آدرس: Tehran
 • :تلفن
  +98 21 22186543
        +98 21 22186937
        +98 21 22186599
        +98 21 22186034
        +98 21 22186519
 • پست‌الکترونیک: info@nevissa.com
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…